Nie zapomnijmy o fotografie weselnym

Jeżeli czytasz te słowa, zapewne Ten Dzień jest dopiero przed Tobą i akurat jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to sporo przygotowań, godziny rozmów a także wiara, że nasze uroczystości weselne będą przez długi czas odtwarzane w pamięci przez gości.

Tradycje weselne

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Ponieważ owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, musimy przeznaczyć wiele czasu na przygotowania. Zatroszczmy się więc o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od doboru jak najlepszej sali weselnej, poprzez dobór wyśmienitego menu oraz co bardzo ważne, zatrudnienie profesjonalnego fotografa. Dzięki niemu będzie nam dane powrócić w myślach do tych wspaniałych dni. To nasza osoba będzie miała wpływ na to, czy chcemy mieć pamiątkę tylko z samego ślubu, czy też pragniemy, by fotograf był z nami od porannych przygotowań, np. pierwszej kawy i krzątaniny do późnych godzin nocnych na przyjęciu weselnym. Zatrudnionego fotografa ślubnego musimy też zawiadomić o przebiegu mszy (pełna czy skrócona ceremonia) i czy będą pewne ważne i jedyne w swoim rodzaju elementy, na które chcielibyśmy aby poświęcił szczególną uwagę. Jeżeli chodzi o zdjęcia w plenerze, w tej sytuacji także odnajdziemy wiele rozwiązań.

Fotograf ślubny

Autor: Clemens v. Vogelsang
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli pochodzimy z Bydgoszczy czy okolic, możemy pokusić się o zdjęć w Ostromecku czy Lubostroniu, gdzie na tle czarującego pałacu i zadbanego ogrodu zaprezentujemy swą białą suknię. Stare miasto czy ulica Długa także zauroczą nas swym wdziękiem. Fotograf ślubny w Bydgoszczy z niewątpliwie zasugeruje nam ciekawe rozwiązania.

Możemy również posunąć się do bardziej wyszukanych pomysłów i udać się na sesję na pobliską łąkę, mając w tle stóg siana. A może jesteśmy mieszkańcami Koszalina i to nie Brda będzie widniała na naszych fotografiach, a Morze Bałtyckie? Zdjęcia w pałacu w Strzekęcinie tuż obok Koszalina sprawią, że każda panna młoda poczuje się jak królowa. Niech nie zabraknie nam odwagi by wybrać się do pięknych miejskich parków i ogrodów lub w zupełnie niespotykane miejsca, których jest tu pod dostatkiem. Fotografia ślubna w Koszalinie (więcej rzetelnych info na temat fotografa ślubnego przeczytasz na ) przedstawia szczególnie wysoki poziom, znajdziemy tam znających się na rzeczy fotografów, którzy swoją wizję dostosują ją do naszych potrzeb.