Wszystkie promocje w jednym miejscu

Jak wszyscy wiemy, w większych marketach dyskontowych zdołamy zakupić po bardzo okazyjnej opłacie poniektóre produkty spożywcze. Z dużymi sklepami jest jednakże tak, iż częstokroć oferują super promocje na 1, 2 czy 3 produkty w danym czasie. Pozostałe towary ostają natomiast w cenach typowych. Oczywiście, możemy chodzić od marketu do marketu, jednakże dużo łatwiej jest otworzyć stronę internetową interesującego nas marketu i znaleźć na niej obowiązującą gazetkę promocyjną w opcji DOC.

gazetka

Źródło: http://www.sxc.hu
Gazetki promocyjne obecnie spotykane często mają przyciągającą szatę graficzną. Prócz zdjęć artykułów promocyjnych zdarza się, że mieszczą rozmaite ciekawostki na ich temat, czy też różne, atrakcyjne przepisy z tychże produktów. Dla przykładu jeśli w promocji jest filet z kurczaka, możemy odkryć w podobnej gazetce przepis na świetnego „kurczaka po Meksykańsku”, jeśli natomiast mamy w promocji kapustę, możemy natknąć się na przepis na smaczne „gołąbki w sosie grzybowym”.

Jednakże jeśli zamieszkujemy w dużym mieście i mamy w okolicy kilka marketów, poza tym wszystkim posiadamy dostateczną ilość wolnego czasu, może warto w takim wypadku pokusić się o spacerek od hipermarketu A do B i C, po artykuły w w największym stopniu korzystnych cenach. Możemy tym sposobem zaoszczędzić naprawdę niemałą sumę co miesiąc na samych towarach spożywczych.

Newsem są strony internetowe mieszczące nieomalże wszelkie aktualne odsłony takich gazetek zebrane w jednym miejscu jak ! Takowe strony mogą zdziałać, że nasze powszednie życie stanie się prostsze.

Hej, sprawdź to zdjęcia na porcelanie, jeśli do tej pory nie wiesz o tej ciekawej stronie a zobaczysz, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Wystarczy wieczorową porą odwiedzić podobną stronę,

gazeta

Autor: [BarZan] Qtr [Boston]
Źródło: http://www.flickr.com

zanotować w jakim hipermarkecie i co nas interesuje (przy okazji można też zaplanować menu na pełny tydzień, by nie zakupić zbyt wiele produktów rzuciwszy się w wir sprawunków).

Następnego dnia zwiedzamy wybrane markety w kolejności nam odpowiadającej, po czym czynimy nasze sprawunki trzymając się dokładnie spisu. Ze swego doświadczenia wiem, iż trzymając się powyższych zasad można w ciągu miesiąca zaoszczędzić nawet 500 zł! Tym właśnie sposobem zwyczajne gazetki promocyjne (oraz dostęp do internetu) potrafią przyczynić się do znacznych oszczędności w naszym portfelu, a te w wersji elektronicznej na dodatek przyczyniają się do chronienia środowiska naturalnego.