Zauważalna forma skutecznej reklamy towarów i usług – oklejenie samochodu

Współcześnie na ulicach naszych miast i miasteczek spotyka się wiele aut oklejonych kolorową folią reklamową. Reklama ta ma mnóstwo zalet, ponieważ jest świetnie widoczna i na pewno dotrze do wielu przechodniów i tym samym – potencjalnych klientów.

reklama samochodowa

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli i my chcemy zareklamować swój biznes przyklejając reklamę na aucie, zróbmy rozeznanie, jak zrobić to dobrze i w atrakcyjnej cenie. Wielobarwny samochód pędzący ulicami miast na pewno przyciągnie wzrok pieszych, rowerzystów i kierowców. Nasz pojazd, będący mobilną powierzchnią reklamową, to dla nas żaden wydatek związany z wynajmem powierzchni. Jednak jednorazowy koszt takiej inwestycji może być duży, ponieważ składa się na niego wiele elementów. Pierwszą z nich będzie przygotowanie grafiki z naszym logotypem przez sklep z folią reklamową oraz sporządzenie i nadrukowanie na folię wszystkich części do przyklejenia, a na koniec samo profesjonalne oklejenie (jeżeli jest taka konieczność).

Jeśli jeździmy autkiem osobowym, a elementy do przyklejenia nie są wielkie, oklejenie nie powinno być kłopotliwe i powinno sprawnie pójść dwóm dorosłym osobom. Naniesiony na powierzchnię folii klej nie przykleja się do powierzchni od razu, więc wybrany wzór możemy kilkukrotnie przyklejać i odklejać w celu znalezienia idealnego ułożenia naklejki. Po aplikacji na dobre przykleja się ona dopiero po jakimś czasie. Specyficzny rodzaj nacięć, czyli mikrokanaliki, ma za zadanie zapobiec powstawaniu pęcherzyków powietrza podczas aplikacji. Obecnie rynek reklamy oferuje szeroki wachlarz materiałów i technologii wykonania reklam, ale do wydruku tego typu naklejek służy zwykle folia carbon (folia strukturalna carbon).

reklama na samochodzie

Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Jest bardzo elastyczna, odporna na uszkodzenia, dobrze przylegająca do klejonych powierzchni i jest łatwa w utrzymaniu. Natomiast jeżeli chcemy okleić duży samochód transportujący różne dobra, zapłaćmy za oklejenie go profesjonalistom.

Jeśli nie jesteś pewien, czy opublikowane na niniejszej stronie wiadomości są wystarczająco precyzyjne, to zobacz źródło, które zostało wykorzystane do stworzenia tego artykułu.

Jeśli oklejamy sporą powierzchnię albo całego dostawczaka, sklep z folią reklamową wyceni nam również usługę przyklejenia. Oczywiście zarówno naklejki z takich tworzyw jak folia carbon, jak i sama usługa oklejenia, są na gwarancji i podlegają reklamacji w razie problemów. Naklejki foliowe mogą posłużyć jako ciekawa i zauważalna forma reklamy, ale też można ją wykorzystać do odświeżenia wyglądu karoserii naszego auta. Warto o tym pomyśleć kiedy znudzi nam się jego wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*