Na co zwracać uwagę, wybierając obuwie do ślubu?

Ślub to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdego z nas. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, żeby wyglądać zniewalająco pięknie. Gustowna suknia ślubna, biżuteria i pozostałe gadżety są bardzo ważne, ale jednym z najważniejszych elementów stroju są buty ślubne.

3i Store

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle panie, wybierając obuwie do ślubu, sugerują się w głównej mierze swoimi upodobaniami oraz modą. Wybierając buty do ślubu należy jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodę noszenia. Nie zapominajmy, iż w dniu ceremonii ślubnej jesteśmy na nogach niemal przez całą dobę. Buty muszą umożliwiać nam nieustanne poruszanie się, chodzenie, stanie, jak również tańczenie. Założenie sztywnych pantofli ze sztucznych materiałów na przesadnie wysokich obcasach spowoduje, iż już po kilku godzinach panna młoda będzie zniecierpliwiona i obolała. Dobrym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko bardzo komfortowe, ale również szalenie wytworne.

Aktualna moda ślubna zakłada, że nawet przy standardowej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na zwyczajowe obuwie do ślubu – buty ślubne.

Czy masz chęć poznać dodatkowe porady? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (http://www.strojemikolaja.pl/brody-mikolaja/cat_23.php) inne informacje odnoszące się takiej sprawy – odnośnik jest tutaj.

Coraz częściej rezygnujemy z jasnych, materiałowych pantofli na rzecz butów praktycznych, które będzie można nosić częściej niż przez jeden dzień w życiu. To powoduje, że jesteśmy w stanie wydać na buty ślubne więcej, niż kiedyś. Chociaż czółenka damskie skórzane to zakup dość kosztowny, mamy pewność, iż stworzone ze skóry naturalnej, solidne obuwie, będzie nam służyć przez wiele lat. Możemy wybrać buty w kolorze neutralnym, nie rzucającym się w oczy, jak krem, czy écru, albo możemy trochę zaskakiwać i nabyć obuwie w intensywnym kolorze, które będzie korespondować z barwą innych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne panny młode chętnie sięgają po buty granatowe, różowe, złote, a nawet bordowe. Nie zapominajmy, że buty do ślubu należy wybrać odpowiednio wcześnie, ponieważ będą niezbędne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość kreacji. Dobrze jest też pochodzić nieco w butach przed ślubem, chociażby po mieszkaniu, aby przyzwyczaić nogę do kroju buta i zapobiec powstawaniu w dniu ślubu kłopotliwych otarć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*