W jaki sposób użyć pachnideł aby pięknie pachnieć?

To, czym pachniesz, mówi o tobie o wiele więcej, aniżeli sądzisz. Dobrze dobrane pachnidła mogą być twą najlepszą wizytówką. Aby osiągnąć taki rezultat, warto odkryć sekrety używania pachnideł. Jak stosować ulubiony zapach, ażeby w pełni wykorzystać jego moce? Poznaj zasady stosowania pachnideł.

zapachy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Najlepsze pachnidła to te, które kochasz. Ich zapach powinna sprawiać ci radość – więcej . Nie ma znaczenia na przykład to, iż należą do tych tańszych. Warto bowiem pamiętać, że na ich cenę składa się nie wyłącznie koszt produkcji, ale również ładne opakowanie jak też kampania marketingowa. Jeśli więc bardzo odpowiada ci niedroga i wcale nie najmodniejsza woda toaletowa, używaj jej bez skrępowania. Jeżeli czujesz się w swoich perfumach Comme Des Garcons doskonale, to znaczy, że zawierają one cząsteczki uzupełniające się z molekułami twego ciała. Natomiast nawet najbardziej droga woda toaletowa firmowana godnością popularnej gwiazdy może ci się nie podobać i swą wonią odrzucać. Jest wielce prawdopodobne, że w tej kompozycji składników są cząsteczki bardzo podobne do twoich, zatem organizm ich zwyczajnie nie akceptuje, jako że ich nie potrzebuje.

Nie zestawiaj zapachów pachnideł, bo w rezultacie może powstać ciężka do zniesienia mieszanka. Jeśli spryskujesz się rankiem jakimikolwiek perfumami i przez cały dzień nie zmieniasz stroju, zostań przy tym samym zapachu aż do wieczora. Jeżeli to możliwe, kup sobie mydło [mydła naturalne] o podobnym zapachu. By nie zakłócić woni perfum, używaj bezwonnego antyperspirantu. Nie nadużywaj pachnideł, pamiętaj, że wokół ciebie są także inni ludzie. Może im ten zapach nie odpowiadać, zdarza się, iż wywołuje reakcję alergiczną. firm – odwiedź serwis

prezent

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

To fałsz, że latem powinno się używać roślinno-wodnych zapachów, z kolei w zimie ciężkich, oleistych. Ważne jest wyłącznie twe indywidualne odczucie. Jeżeli na wieczór preferujesz łagodną mgiełkę pachnącą kwieciami, natomiast o świcie ciężkie orientalne kosmetyki – nie zawahaj się ich użyć. Kupowanie pachnideł jest sprawą niezwykle intymną. Należy wybrać je samodzielnie i trudno zdać się w tej sprawie na kogoś innego. Dlatego nie nabywaj pachnideł komuś w prezencie, jeżeli nie masz pewności, jakie wonie lubi. Zawsze możesz dowiedzieć się, jakich pachnideł używa i kiedy są to perfumy Chloe kupić do nich balsam czy płyn do kąpieli o tym samym zapachu.

Powiązany artykuł –

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*