Dlaczego warto zatrudnić firmą ochroniarską?

Dom jest niczym twierdza, w której chcemy czuć się bezpiecznie. Jednak z bezpieczeństwem jest podobnie jak ze zdrowiem – nie jest podarowane raz na zawsze dlatego należy zapobiegać możliwym niebezpieczeństwom niż później “leczyć” ich następstwa. Pewnych narzędzi ku temu mamy wiele.

ochroniarze
Jeszcze całkiem niedawno, za najlepsze zabezpieczenie domu ogólnie uznawano kraty. Ta moda traci jednak popularność. Są mało estetyczne, zacieniają pomieszczenie, odcinają ucieczkę w razie pożaru. Bez obaw. W dzisiejszych czasach, pewnym zabezpieczeniem domu przed włamaniem oraz wandalizmem jest połączenie instalacji monitoringu wizyjnego z systemem alarmowym. Taka metoda pozwala na szybką interwencję przy pomocy instalacji alarmowej. Dzięki systemowi monitoringu wizyjnego możemy też obejrzeć zaistniałe zajście a następnie wykorzystać nagrania z kamer w procesie sądowym.
Jeżeli też posiadamy odpowiednie środki, warto podjąć współpracę z doświadczonymi agencjami ochrony. Jedną z najbardziej znanych jest Ageon Security – firma z polskim kapitałem prowadząca swą działalność od 2012 roku w Warszawie. Specjalizuje się w systemach alarmowych, projektowaniem i instalacją systemów alarmowych, a także w interwencji i ochronie Patron Service spółka zoo fizycznej. Sprzęt chroniony jest przed sabotażem – zniszczeniem kabla lub odcięciem zasilania. Zgodnie z wymogami panujących norm, systemy są wyposażone w zasilanie awaryjne, dzięki któremu są nieczułe na brak energii elektrycznej.

Koszt zainstalowania każdego systemu określany jest po zapoznaniu się z potrzebami oraz wymaganiami klienta. Zależy od specyfiki danego obiektu oraz pakietu usługowego jaki nas interesuje. Koszty te omawiane podczas przeprowadzania wizji lokalnej. Pierwszym egzaminem, czy dokonaliśmy dobrego wyboru, będzie czas tuż po podpisaniu umowy. Pod naszą bramę powinny bowiem wówczas zajechać samochody patrolowe, by poznać trasę dojazdu do domu nowego klienta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*