Większość osób zastanawia się dziś co zrobić z swoim starym samochodem. Czasem decydują się oni sprzedać pojazd, innym zaś razem oddać go na złom. Wiele w kwestii, która z tych dwóch opcji jest lepsza, zależy od szczegółów dotyczących na przykład stanu technicznego konkretnego pojazdu. Zazwyczaj oddawanie na złom starych aut może okazać się korzystniejsze od sprzedaży, z tej przyczyny dobrze dziś poznać temat: złomowanie aut nieco bliżej oraz dowiedzieć się, ile warte mogą być zezłomowane auta.

Continue reading

W obecnych czasach samochód nie stanowi żadnego luksusu, to po prostu środek transportu i narzędzie pracy dla niejednej osoby. Większość firm czy osób prywatnych ma swoje auto, z którego korzysta na co dzień. Czasami jednak okazuje się, że ktoś będzie potrzebował auto na określony okres czasu, parę dni, tydzień czy też miesiąc.

Continue reading

Czy oklejanie samochodzików kojarzy Tobie się tylko z samochodzikami, które to coś reklamują? Jeżeli tak, to jest to niewiarygodnie błędne myślenie! Obklejanie samochodzików, to dla wielu postać nawet i sztuki, wewnątrz której mają możliwość zmienić nie jedynie kolor samego auta, ale i nadać mu niepowtarzalny styl oraz niespotykane rozwiązania pod względem wizualnym!
Oklejanie autek, to nie tylko – jak zostało napomknięte wewnątrz wstępie – „przejezdne” slogany typu reklamowego, ale także zwyczajne auta, które to chcą być „niezwykłe”.

Continue reading

Czy pojmujesz, jaka marka z Francji aut istnieje na forum od przeszło dwustu wiosen? To firma, której logo przedstawia porykującego lwa. W swojej przeszłości produkowała nie wyłącznie samochody osobowe, ale także pojazdy transportowe, rowery oraz skutery.

Continue reading

Wbrew pozorom, okoliczności w jakich odszkodowanie uzyskuje się z tytułu oc sprawcy wypadku nie będzie rzadkością. Będzie to niezwykle często spotykana na polskich drogach sprawa. Do zwrotu środków w wypadku uszczerbku na zdrowiu czy uszkodzenia samochodu może dojść nie tylko wtedy, jak będziemy uczestniczyć w kraksie drogowej, lecz także wówczas, gdy na przykład samochód potrąci nas na przejściu dla pieszych.

Continue reading

Wszystko mamy szansę przemienić. Gdy twierdzimy, że nasz pojazd nie prezentuje się tak, jak byśmy tego pragnęli, gdyż jego moc jest na pewno nazbyt niska oraz nie robi takiego wrażenia jak powinna, ponieważ wizerunkowo nie wszystko nam się w nim podoba, to musimy wiedzieć, że ciągle mamy szansę wykonać właściwe zmiany. Mechanik może sprawić, że nasz silnik będzie posiadał więcej mocy, a dźwięki wynoszące się spod maski okażą się być wyraźniejsze oraz mocniej zwracające uwagę.

Continue reading