Czy decydowanie o wyborze filmującego na wesele to zadanie, z jakim warto spieszyć się? O czym wiedzieć, szukając właściwej do tego osoby?

Posted on 18/08/2017 9:55am

Każda z par, która organizowała własne weselne przyjęcie, wie jak wiele wysiłku oraz czasu wymagane jest, żeby wszystko wypadło idealnie.

wesele
Author: Aga Cudak
Source: abcslubu.pl
Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy, iż trzeba dbać o tak dużo szczegółów, które właśnie składają się na udane wesele. Jedną z rzeczy, o której trzeba myśleć, jest odszukanie kogoś, kto sfilmuje dla nas film z przyjęcia weselnego. Wideofilmowanie jest bardzo dobrym pomysłem na zachowanie naszych wspomnień z tego wyjątkowego okresu- link. Na fotografiach nie zawsze dostrzec można tak wielkie emocje czy bardziej wczuć się w nastrój, jaki wtedy zapanował. Film natomiast idealnie przypomni nam te specjalne chwile. Taki film wcale nie musi być strasznie długi i ukazywać całej uroczystości weselnej ze wszystkimi szczegółami. Dlatego należy już na wstępie oznaczyć, jaka jest nasza wizja takiego video oraz pod tym kątem szukać odpowiedniej osoby.
Kamerzysta na wesele powinien uwzględnić uwagi co do tego, w jaki sposób wyobraziliśmy sobie to nagranie. Bardzo często popularne są naprawdę krótkie filmy, około trzydziestominutowe, które będą naprawdę fajną pamiątką- czytaj to. Co więcej, po krótszy montaż na pewno będziemy sięgać z większą ochotą, niż po taki trwający kilka godzin. Dlatego należy sprawdzić, w jaki sposób wyglądały nagrania, jakie taki kamerzysta robił do tej pory.

Z pewnością będziemy mieli trochę pracy z odszukaniem, gdyż ofert na rynku będzie bardzo dużo. Już w takim mieście, jak Kraków działa sporo fachowców, którzy oferują takie usługi. Jednak jeśli chcemy, żeby nasz film z wesela był dokładnie taki, jak sobie to wyobrażamy, to należy poświęcić na to trochę czasu.

Tags: film, para, przyjęcie, wesele, nowożeńcy, video