Czy warto korzystać z reklamy outdoorowej? Jakie są jej plusy, kiedy jest sens stosować?

Posted on 21/06/2018 5:18pm

Reklama zewnętrzna to doskonały sposób, aby dojść do ludzi w różnorodnych miejscach. Nie jest ważne, czy w danej chwili wykonują jakąś pracę, gadają z kimś, wybierają się na wakacje lub po prostu chodzą po mieście, tego typu reklama jest w stanie do nich dotrzeć. Reklama zewnętrzna daje możliwości w zakresie dotarcia do klientów o każdej porze, a także działa na ludzi w nienachalny sposób. Billboardy są dzisiaj właściwie wszędzie.

telebimy reklamowe
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Jak do zwykłej przestrzeni reklamowej włożymy jakąś dozę kreatywności, to w ten sposób uzyskujemy nowego rodzaju przestrzeń na reklamę, jaka do tej pory okazywała się niewykorzystana. Według różnych badań kampanie tego typu są jednymi z bardziej opłacalnych form reklamowych - przykładowo: zobacz koniecznie jak to działa. Gdy porównamy reklamy zewnętrzne do innych form reklamowych, to będziemy widzieć, że w przeciwieństwie do telewizji czy radia, outdoor to medium, którego nie możemy po prostu wyłączyć albo wyciszyć. Jeśli chodzi o tradycyjne formy reklamy, konsument posiada możliwość regulacji jej odbioru, w kwestii reklamy zewnętrznej, potencjalny klient nie posiada nad nią kontroli. Tego typu reklama w każdym miejscu działa tak samo, nie ma znaczenia czy mówimy o dużej światowej metropolii czy o telebimy Podlaskie. Bardzo interesującą możliwością dla reklamodawców jest fakt, że posiadają oni całkowitą kontrolę nad tym, w jakim miejscu będzie widoczna ich reklama (polecamy również www.ed.torun.pl). Następnym plusem jest to, że reklama (upoluj okazje na totemy informacyjne https://totaltotem.com/) na zewnątrz widoczna jest przez wielkie grono odbiorców. Co dnia ludzie muszą pokonać jakąś odległość od miejsca zamieszkania do miejsca pracy. A potem z powrotem.reklama w mieście
Author: 7 w d
Source: http://www.flickr.com
W przypadku zmotoryzowanych, stanie w korkach należy do codzienności, więc znużeni z pewnością będą poszukiwać swego rodzaju punktu zaczepienia. W tego typu sytuacjach jest bardzo możliwe, iż zwrócą uwagę na naszą reklamę. Tak to właśnie wygląda w najróżniejszych miejscach, przykładowo telebimy Podkarpackie - . Tak więc, czy tego chcemy czy nie, takie przekazy reklamowe zapadają w pamięci. Dzięki więc takiej formie reklamy, która dość często odciąga myśli od codzienności, nie czujemy, iż informacja się nam narzuca, a tak przecież się dzieje w sytuacji hałaśliwych, przeszkadzających reklam innego rodzaju. Dla wielu odbiorców taka forma reklamowania artykułów jest bardziej do zaakceptowania.

Tags: reklama, miejsce, informacja, medium