Czy zgłębiłeś barwy Dominikany, miesiąc wakacji to za krótko

Posted on 18/08/2017 9:55am

Pora letnia kojarzy się zwykle z najmilszą porą roku. Z wakacjami, z relaksem, z wylegiwaniem się na plaży, z morzem i oczywiście ze słońcem. Morzem, klarownie czystym, o kolorze szmaragdu, z rafami koralowymi, z ogromną liczbą pięknych ryb.


Karaiby
Author: Joe deSousa
Source: http://www.flickr.com
Słońcem, które dostarcza pozytywnej energii, zachodzi tylko w nocy i daje złocistą opaleniznę. Zachodem słońca, który tworzy złociste refleksy na powierzchni morza. Wyrazistą zielenią tropikalnej dżungli . Wybrzeżem pokrytym, białym jak śnieg piaskiem . Z rosnącymi na plaży palmami kokosowymi. Widokiem na szmaragdowe góry. Niczym nie zakłóconą ciszą. Nic więc dziwnego, że od momentu odkrycia przez Krzysztofa Kolumba archipelagu Bahama na Morzu Karaibskim, wakacje na Karaibach, wzbudzają pragnienie mnóstwa ludzi na całym świecie. Każdy, kto po raz pierwszy przyjedzie na Dominikanę odczuwa, że znalazł się w prawdziwym raju . Notabene, sam Kolumb do ostatnich swoich dni, nie miał świadomości, że odkrył nowy kontynent, bo zawzięcie wierzył, że podczas swej trzeciej podróży zobaczył biblijny raj. Karaiby wycieczki, organizowane przez biura podróży niemal na każdą wyspę, to zapewnienie rajskiego odpoczynku - karaiby wycieczki.

Jamajka tętni muzyką reggae, Barbados okalają fantastyczne atole koralowe, na Kubie powstają najlepsze cygara pod słońcem, a Martynikę porastają egzotyczne kwiaty. Inne egzotyczne wyspy również kryją swoiste tajniki, smaki i atrakcje. Co by nie mówić to, kto nie słyszał o Dominikanie, Haiti, Arubie, Kajmanach czy Wyspach Bahama. W pewnym sensie każda z nich jest dzisiaj symbolem i synonimem idealnych wakacji. A jaką barwę będzie miała ceremonia ślubna na Dominikanie (oferta: ślub na dominikanie). Kiedy zamkniemy oczy, spośród gamy barw dominuje biel - symbol czystości. Biały, romantyczny ślub, na nieskalanie czystym, ciepłym, białym jak śnieg piasku. Wówczas zapewne poczujemy, jakby czas się dla nas zatrzymał.

Tags: wczasy, wyspy, Barbados, wody