Czym charakteryzują się tabliczki aluminiowe? Czemu niezbędnie je zakupić? Do jakiego rodzaju zadań nadają się najbardziej?

Posted on 23/01/2018 8:29pm

Najbardziej nowatorska technologia druku tabliczek znamionowych pozwala zaoferować tabliczki najwyższej jakości. Tak przygotowane tabliczki mimo wykonania z dość taniego materiału jakim jest aluminium, są bardzo trwałe.
Domowa biblioteka
Author: http://www.shelterness.com
Source: http://www.shelterness.com


Ich powierzchnia wierzchnia jest dosyć odporna, sama zaś trwałość biologiczna jest porównywalna do trwałości szafiru.


Należy przyznać, iż druk w aluminium pełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, gdyż rzeczy, które odnoszą się do technologii druku w aluminium odznaczają się nieścieralnością, odpornością chemiczną i indywidualizacją. Tego rodzaju tabliczki - witryna internetowa anodowane mają bardzo wiele korzyści. Są w rzeczywistości nieścieralne, niezmywalne oraz odporne chemicznie. Na każdej tego typu tabliczce można umieścić dowolną ilość kolorów, różnorodne znaki graficzne czy kody kreskowe. Każda z tabliczek może wyglądać inaczej, na każdej można zamieścić dowolną ilość zmiennych tekstowych lub numerycznych, każda jednocześnie może posiadać inny kolor. Tabliczka tego typu stosowana jest do opisu maszyn, urządzeń, jak i pojazdów. Ma podstawowe informacje o producencie i produkcie. Odnaleźć więc tam możemy nazwę produktu, markę jak i dane producenta, ale i oczywiście wiele innych istotnych informacji.


Jak powiedzieliśmy we wcześniejszym miejscu, dzięki stosowaniu technologii cyfrowego druku w aluminium możemy wytworzyć tabliczki, które są prawie zupełnie nieścieralne i odporne na chemiczne substancje. Jak to się w ogóle dzieje? Wykorzystywane są bowiem specjalne płyty aluminiowe, które poddaje się obróbce w wysokiej temperaturze. Z pomocą procesu anodowania na (anover.pl/anodowanie-aluminium/) tworzy się cienka, porowata na głębokość dwadzieścia osiem mikronów warstwa. W wiele mikroskopijnych otworków zostaje wdrukowany obraz.


Potem blacha poddawana jest obróbce termicznej, co będzie prowadzić do zasklepienia rowków oraz tworzy szczelną, twardą i chemicznie wytrzymałą warstwę szkliwa.
Tego rodzaju twardość szkliwa można przyrównać do twardości szafiru. Takie tabliczki najkorzystniej zakupywać w fachowych sklepach, gdzie jednocześnie można zakupić inne interesujące produkty, przykładowo aluminium szczotkowane.

Tags: obraz, zakup, dane, kupić