Dla jakich wysyłek nająć firmę kurierską?

Posted on 11/07/2018 7:07pm

Jest kilka rodzajów przesyłek, dla jakich korzystniej będzie wybrać usługi kurierskie, aniżeli pocztowe. Radzimy jakie to rodzaje.


Będą to między innymi cenne przesyłki.
Przedsiębiorstwa kurierskie są szanowane za to, iż rzadziej aniżeli poczta gubią bądź niszczą paczki. Jeżeli posiadamy coś drogiego do przesłania lub też po prostu lękamy się o treść paczki, wskazane jest wyselekcjonować kuriera. Dla drogich rzeczy możemy zamówić za dodatkową opłatą ubezpieczenie przewozu. Dzięki niemu otrzymamy pieniądze, jeśli coś stanie się z naszą przesyłką. Wskazane jest również zadbać o właściwe zapakowanie drogocennego przedmiotu. Tutaj też pomóc nam może firma kurierska zapewniając opakowanie firmowe. Listowe przesyłki na Poczcie są naturalnie tańsze od usług kurierskich. Lecz w kopercie prześlemy towary jedynie dwóch kg. Dla ciężkich paczek tańsze będą z pewnością usługi kurierskie. Naturalnie wtedy, jeżeli korzystamy z usług brokera.
firma Patron Service
Author: International Railway Summit
Source: http://www.flickr.com


Następną kategorią są wszystkie tzw. przesyłki pilne. Przesyłasz prezenty na Święta? A może nabywasz je w Sieci? Wybierając usługę kurierską masz nieomal 100-procentową pewność, że dojadą one do adresata już następnego dnia. Jeżeli przesyłka, wizytówka przedsiębiorstwa ŚWIAT PRZESYŁEK jest pilna, po co się denerwować? Nie warto czekać na listonosza. Firma Patron Servis załatwi wszystko o wiele bezpieczniej a także szybciej.


Tak naprawdę to mała opłata niektórych pocztowych usług nie wynagrodzi nam czekania w długich ogonkach na poczcie, długiego okresu dostawy a także w wielu sytuacjach braku możności śledzenia przesyłek. Naturalnie to nie jedynie nasza opinia, ale rosnącej rzeszy klientów przedsiębiorstw kurierskich.

Tags: oczy, transport, koszt