Dobieranie kwiatków ślubnych

Posted on 11/07/2018 5:53pm

Każdego roku w życie wkraczają nowe trendy w specjalizacji weselnej. Dotyczy to nie jedynie ubiorów, lecz całej oprawy ślubnej. Śmiałe przedsięwzięcia w owej dziedzinie dotyczą również kwiatów, które tworzą nierozłączny szczegół obrzędów ślubnych. Jednym z najważniejszych przymiotów panny młodej jest bukiet ślubny.
Powrót gożdzików na salony
Author: Agnieszka Teresa Batko
Source: Agnieszka Teresa Batko
Cudowna kompozycja z pewnością zaznaczy wyjątkowość tego dnia i olśni każdego. Układanie kwiatów do ślubu (kwiatowe ozdoby do ślubu w pracowni magenta) to dopasowanie ich do koloru i fasonu sukni, a również dekoracji weselnych. Podczas wyboru trzeba kierować się naturalnie osobistymi upodobaniami, lecz także panującymi trendami florystycznymi w najbliższym czasie. Warto zaufać asom florystyki, którzy z pewnością wyczarują prawdziwe dzieła sztuki.

Florystyka ślubna (usługi florystyczne na ślub na to nie jedynie bukiet panny młodej, to także dekoracja kościołów i sal weselne w układy kwiatowe i świece. Pośród tendencji florystycznych zauważyć można powrót do wspaniałej bieli i kości słoniowej. To propozycja znakomita dla kobiet ceniących sobie klasykę. Biel nadaje klasy i elegancji, uwypukla nieprzemijający charakter uroczystości. To perfekcyjna elegancja (ciekawe porady) i piękno samo w sobie. Lekki i chłodny odcień w pełni pasuje do wszelkich fasonów sukienek ślubnych i spotkać go można o każdej porze roku, a w szczególności w czasie zimowym.samochód ślubny
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Nadzwyczajnie modnym akcentem są srebrzyste dodatki, perełki, które w tak banalny sposób dołożą odrobiny subtelności. Układanie kwiatów do ślubu z róż ogrodowych, groszku cukrowego, czarownych tulipanów, bądź pachnącego bzu, to szlagier nadciągającego sezonu. W kompozycji pożądany jest artystyczny bałagan, który zagwarantuje doskonały efekt. W bukietach rządzić będą przede wszystkim rośliny sezonowe, polne kwiaty, a nawet owoce. Coraz nagminniej przyszłe mężatki zamiast welonu, decydują się na pojedynczy kwiat we włosach, a nawet cały wianek. Tak unikatowa ozdoba, dodaje tajemniczego, dziewczęcego charakteru, perfekcyjnie prezentuje się podczas ślubów plenerowych, na świeżym powietrzu. Dobierając go do eterycznej sukni, rozpuszczonych włosów, okaże się strzałem w dziesiątkę.

Tags: kwiaty, bukiet, kompozycje