Zdarza się, iż nieduże początkowo firma prężnie się rozwija i zatrudnia znaczniejsza liczbę podwładnych, co wymaga oczywiście więcej przestrzeni. Zdarza się również, iż z rozmaitych przyczyn lokalizacja przedsiębiorstwa przestaje pozostawać interesująca.

Continue reading

Wybierając biuro rachunkowe do obsługiwania swojej firmy musimy brać pod uwagę i z pewnością zbadać kilka spraw. Najważniejszą rzeczą będzie sprawdzenie czy biuro posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów. Zbadaj precyzyjnie czy zaprezentowany Ci dokument jest aktualny i rzeczywiście wystawiony jest przez Ministra Finansów.

Continue reading

Ślub jest najważniejszym zdarzeniem dla przyszłych małżonków. Niejednokrotnie jednak wesele, liczba zadań, sporządzenie listy gości przerasta narzeczonych. Najlepszym rozwiązaniem jest wyjechanie do innego kraju z najbliższymi i zawarcie małżeństwa z dala od domu. To wbrew pozorom nie jest niewykonalne! Jak przeprowadzić ślub kościelny za granicą?

Continue reading

Im ważniejsze dokumenty posiadamy do tłumaczenia, tym bardziej zależy nam na tym, by tłumaczenie było zrobione w profesjonalny sposób, żeby dokładnie odwzorowywało treść pisma, ale równocześnie by jego treść nie została nigdzie powielana bez naszej zgody. Przez to właśnie powinniśmy znaleźć rekomendowane biuro tłumaczeń, gdyż wówczas będziemy posiadali świadomość, że wykorzystujemy z usług ludzi, którzy świetnie znają się na własnej pracy, ale również zaznaczą co to znaczy tajemnica zawodowa, a więc otrzymamy świadomość, że nikomu nie zdradzą, o czym przeczytali w naszym zleceniu.

Continue reading