Aby można było rozwinąć swoją działalność, w dzisiejszych czasach niezbędna jest cała masa ciekawych pomysłów, ale tylko tego typu, które gwarantują realne korzyści. Co bowiem po tym, gdy mamy ciekawe i efektowne pomysły, które kompletnie nie zapewniają rezultatów, czyli dochodów. Stale więc powinniśmy szukać najlepszych metod na to, by rozwinąć swoją firmę, to bowiem świadczy o tym, iż posuwamy się do przodu, nie stoimy w miejscu, tym bardziej nie cofamy się do tyłu.

Continue reading

Poznań może może być z siebie zadowolony, gdyż wskaźnik bezrobocia w tym regionie nieustannie jest najniższy w Polsce – ok 4,2 procent. W zderzeniu zresztą miast w kraju, bezrobocie poniżej 5 procent mają jedynie Warszawa i Sopot. Trwająca tendencja na rynku pracy to powrót do wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Najbardziej pożądanymi pracownikami, tak jak i przed rokiem, są elektrycy, cieśle, stolarze, murarze, hydraulicy czy spawacze. Spora ilość wolnych etatów zgromadziła się wśród firm produkcyjnych. Programiści? Jak najbardziej.

Continue reading

Poznań może może być z siebie zadowolony, ponieważ poziom bezrobocia w tym mieście cały czas jest najniższy w Polsce – ok 4,2 procent. W zderzeniu zresztą miast w kraju, bezrobocie poniżej 5 procent osiągają jedynie Warszawa oraz Sopot. Obecny trend na rynku pracy to pochwała dla wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Najbardziej poszukiwanymi pracownikami, tak jak i rok temu, są elektrycy, cieśle, stolarze, murarze, hydraulicy czy spawacze. Największa liczba miejsc pracy zgromadziła się wśród firm produkcyjnych. Programiści? Jak najbardziej.

Continue reading

Kierowanie nieruchomościami jest pracą obowiązkową, w której liczy się doświadczenie, zdolności i duże kwalifikacje. Nikt po prostu nie zdoła zostać administratorem nieruchomości, albowiem by pracować w tym zawodzie powinno się dostać licencję. Żeby ją zdobyć powinnyśmy między innymi posiadać wyższe wykształcenie z zakresu gospodarki nieruchomościami.

Continue reading