Każdy przedsiębiorca powinien poszukiwać możliwości, by rozwinąć lepiej swoją firmę. Na szczęście są ku temu przesłanki

Posted on 12/01/2018 8:33am

Aby można było rozwinąć swoją działalność, w dzisiejszych czasach niezbędna jest cała masa ciekawych pomysłów, ale tylko tego typu, które gwarantują realne korzyści. Co bowiem po tym, gdy mamy ciekawe i efektowne pomysły, które kompletnie nie zapewniają rezultatów, czyli dochodów. Stale więc powinniśmy szukać najlepszych metod na to, by rozwinąć swoją firmę, to bowiem świadczy o tym, iż posuwamy się do przodu, nie stoimy w miejscu, tym bardziej nie cofamy się do tyłu.


transport kolejowy
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Całe szczęście czasami mają miejsce możliwości, które są dla nas jak ulał. W ostatnim czasie wielu zelektryzowała informacja o bardzo ciekawej inicjatywie, a mianowicie transport (sprawdź informacje na stronie) kolejowy z Chin do Polski. Nie musimy nawet objaśniać, czemu jest to tak niezmiernie ważne dla wielu przedsiębiorców, ponieważ Chiny to aktualnie jedno z najbardziej rozwiniętych państw świata, które rozwija się w bardzo szybkim tempie - transport - (sprawdź sprawdź to koniecznie) kolejowy z Chin do Polski z tą firmą. Robienie interesów z firmami z Chin, to znaczna szansa na bardziej korzystne efekty. Dzięki takiemu transportowi to faktycznie staje się realne.

Plany są ambitne, co oznacza rozbudowę tzw. suchego portu w Małaszewiczach na granicy białoruskiej, dzięki temu możliwa będzie obsługa 300 pociągów na rok. Jak uważają w PKP, transport kolejowy między Chinami, a naszym krajem, to bez wątpienia same zalety. Ma to wielkie znaczenie w wożeniu różnorodnych ładunków, a najbardziej ubrań i elektroniki. Jak na rynek wchodzą nowości, to producentom na pewno zależy, aby trafiły one jak najszybciej do klienta. Taki transport z Chin do Polski będzie trwał max. czternaście dni, podczas gdy transport morski to więcej niż 35 dni. Początkowo na tej trasie mają być trzy pociągi tygodniowo, lecz ich liczba ma się zwiększać.


Z pewnością zyska na tym cała polska gospodarka. Pierwsi do korzystania z takiej możliwości będą rodzimi odbiorcy chińskich towarów, lecz to generalnie wielka szansa dla naszych rodzimych eksporterów. Dzisiaj transport chińskich przedmiotów do Europy zdominowany jest przez statki, a tylko 3,5 procent eksportu przybywa do UE za pośrednictwem kolei. Jak więc widzimy, mamy tu do czynienia z niewykorzystanym potencjałem.

Tags: działalność, gospodarka, Transport kolejowy