Którego dostawcę gazu wybrałeś? Sprawdź, czy nie przepłacasz na rachunkach!

Posted on 05/10/2018 7:20am

Zazwyczaj nie przykładamy większej uwagi do tego, jakiego dostawcę gazu czy energii mamy, po prostu płacąc rachunki bez większych refleksji. W większości wypadków okazuje się jednak, iż zwykle przez zastosowanie paru łatwych sztuczek możesz płacić znacznie mniej - prawdopodobnie w skali miesiąca nie będzie to zbyt wiele, jednakże jeżeli pomyślisz o tym, iż przecież rachunki za gaz lub prąd płacisz praktycznie przez całe swoje życie, wtedy zdecydowanie zaraz przekonasz się, że warto zainteresować się głębiej tym tematem.


Certyfikat
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com


co musisz wiedzieć?


Porównaj oferty


Na początku sprawdź, z usług jakiego dostawcy energii korzystasz, a potem poszukaj na jego temat wiadomości w sieci. Może okazać się wtedy, że gaz, za który płacisz, jest jednym z najdroższych na rynku. W internecie jest mnóstwo stron Internetowych, na których znajdują się różnego rodzaju zestawienia oraz porównania cen gazu w konkretnych przedsiębiorstwach, jeżeli zatem poświęcisz na to parę chwil, na pewno zaraz zorientujesz się, jak wypadają ceny Twojego dostawcy na tle poszczególnych firm. Jeżeli będziesz chcieć uzyskać nieco więcej informacji na temat konkretnych dostawców gazu, wtedy możesz porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi - sprawdźcie, kto z was płaci najmniejsze rachunki i biuro rachunkowe - www.lasko.com.pl/uslugi-ksiegowe/ za dostawy gazu, a zaraz zorientujecie się, czy musicie zmienić swego dostawcę.
Zmiana dostawcy


spółka obrotu gazem
Source: pixabay.com


Jeżeli zdecydujesz się na zamianę, wtedy niewątpliwie musisz na początek skontaktować się z innymi firmami i negocjować z nimi warunki.


Zazwyczaj każda spółka (przejdź) obrotu gazem ma swoje liczniki, więc konieczne będzie przerobienie instalacji w Twym domu - jeśli zdecydujesz się na zmianę, wówczas powinieneś negocjować, aby nowa firma zamontowała w Twoim domu nowe liczniki bez żadnych dodatkowych kosztów z Twojej strony.

Tags: Internet, stal, domu, Dostawca, interes