Czym dokładnie jest hackathon i do jakich osób jest nakierowany? W jakim miejscu istnieje możliwość go znaleźć? Jak wygląda struktura hackathonu? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej bez żadnego problemiku przeczytasz z naszego nowiutkiego artykułu!
Wyścig projektowania i hackaton – to nazewnictwa zamienne dla interesującego nasze osoby dzisiaj zagadnienia: hackathon.

Continue reading

Reklama zewnętrzna to doskonały sposób, aby dojść do ludzi w różnorodnych miejscach. Nie jest ważne, czy w danej chwili wykonują jakąś pracę, gadają z kimś, wybierają się na wakacje lub po prostu chodzą po mieście, tego typu reklama jest w stanie do nich dotrzeć. Reklama zewnętrzna daje możliwości w zakresie dotarcia do klientów o każdej porze, a także działa na ludzi w nienachalny sposób. Billboardy są dzisiaj właściwie wszędzie.

Continue reading

Każdy opiekun chce, żeby jego zwierzak zachowywał się odpowiednio, lecz dużo zwierząt miewa z tym problemy. W przypadku, jeżeli zachowanie psa okazuje się uciążliwe, należy pomyśleć o specjalnym treningu dla pupila.

Continue reading