Nabądź najlepsze artykuły do sitodruku

Posted on 29/08/2018 4:04pm

Współcześnie, zwłaszcza w Europie można zauważyć powrót popularności pewnych robót rękodzieła, które uważano już za wymarłe. Lecz zintensyfikowana produkcja nieciekawych przedmiotów z Azji spowodowała, że sporo ludzi zaczęło dostrzegać walory artykułów autorskich, nawet jeśli miałyby być droższe.


Jednym z nich będzie z pewnością sitodruk.
Jest to forma artystyczna znana już od setek lat w Japonii. Współcześnie niewiele odbiegła od pierwowzoru, jednak materiały potrzebne do jej stworzenia są bardzo nowoczesne. Teraz powszechnie wykorzystywana jest folia metalizowana, która sprawdza się o wiele lepiej niż używane kiedyś kawałki twardszych metali. Jest ona bowiem o wiele bardziej elastyczna i nadająca się do obróbki. Folia (więcej szczegółów) metalizowana jest dostępna praktycznie w każdym sklepie żelaznym, stacjonarnym lub internetowym. Jednak przy zakupie warto zaznaczyć, że pragniemy użyć jej do sitodruku, bowiem istnieje wiele typów tej folii.


Największy nacisk musimy położyć także na to, jakiej próby ma być poszukiwana przez nas farba sitodrukowa. Bowiem to od niej zależy to, jaki efekt uzyskamy i jak długo wzór będzie utrzymywał się w niezmienionym wyglądzie. Tak jak wodne modele będą najbardziej odpowiednie do drukowania papieru, z kolei światłoutwardzalne przydadzą się w pracach, które będą narażone na skutki czynników atmosferycznych. Farba sitodrukowa jest powszechnie dostępna, pamiętajmy tylko, że za jakość niekiedy trzeba nieco przepłaci https://www.cefol.eu/pl/ił - .
przykład czarnego samochodu marki ford focus
Author: Aurélien JEANNE
Source: http://www.flickr.com


nieruchomość
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com


Serigrafia to antyczne rzemiosło, które Europejczycy zaanektowali z Japonii.


W dzisiejszych czasach przeżywa autentyczny renesans. Jeśli sam parasz się tym rzemiosłem zadbaj o najwyższą jakość materiałów, aby posiadać gwarancję otrzymania jak najlepszego efektu.

Tags: folia, salon, wygląd, papier