Sposobów na reklamowanie własnej firmy w sieci jest bardzo dużo. Jednym z ciekawszych sposobów jest video marketing. Jakie daje możliwości? Co dzięki niemu zyskamy?
W internecie znajduje się bardzo duża ilość treści, jaka nie zawsze trafia do ludzi, do jakich powinna.

Continue reading

Każde wielkie oraz mniejsze przedsiębiorstwo produkuje stos dokumentacji. Dokumenty te są niezbędne, co jednak zrobić, aby w nich nie zaginąć?
Najpierw trzeba zatroszczyć się o właściwe przechowywanie dokumentów.

Continue reading

Jesień zagościła u nas na dobre. Przypominają o tym chociażby krótkie dni, niskie temperatury powietrza, ponura pogoda za oknem. Najwyższy czas zrobić „małe” porządki w ogrodach: zgrabić liście opadłe z drzew, uporać się ze zwiędłymi roślinami, połamanymi gałązkami oraz przygotować wszystko na przybycie zimy.
Rodzi się jednakże pytanie: co zrobić z „rezultatami” przeprowadzonych prac? Oczywiście selekcjonować.

Continue reading

Druk broszur jest uważnie przeanalizowany
Niesamowicie często przedsiębiorstwa zamieszczają własne reklamy na broszurkach, które okazują się być niewielkie, zatem możemy je wszędzie schować, tak żeby kontrahent posiadał je ciągle pod ręką. Jednak powinniśmy zaznaczyć, że taki druk broszur powinien się dziać podług dokładnych wytycznych, gdyż tylko wtedy możemy posiadać pewność, że będą się one prezentowały w właściwy sposób.

Continue reading

Czasem jest tak, że zrobimy w mieszkaniu znaczniejsze porządki a niespodziewanie okazuje się, że mamy dużo gazet, niepotrzebnych wydruków, a nawet naprawdę stare książki czy notatki, które nie są już nikomu do niczego konieczne. Jeżeli pragniemy troszeczkę na nich zarobić, to wystarczy, że miast wyrzucać je do śmietnika na makulaturę, zaniesiemy je na skup makulatury łódź.

Continue reading