Personal Banking, czyli dofinansowanie dla małych firm

Posted on 11/10/2018 7:21am

Jeżeli zarabiasz względnie więcej aniżeli przeciętna krajowa, możesz poczuć się zamożnym człowiekiem. Postarają się o to o to banki, dla których jesteś znakomitym użytkownikiem. Podmioty o dochodach wyższych niż 5 tys. zł co miesiąc są dla banków opłacalnym segmentem rynku. Częstokroć zaciągają kredyty i używają kart, są solidni finansowo i sporadycznie miewają problemy z płaceniem osobistych pożyczek. Dla tej grupy konsumentów stworzono więc szczególną odmianę usług pod tytułem personal banking.

Przedsiębiorcy przy komputerach
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Określenie personal banking ma budować rangę osobników korzystających z tych usług i wskazywać aspirację do wykwintnego listy najbogatszych. Co prócz miana otrzymują petenci ze umiarkowanej półki? Osobistego doradcę i możliwość planowania własnych spraw w oddzielnych strefach w placówkach banku. Zamożny otrzyma osobistego doradcę i obsługę personal banking bez kolejki. Kilka lat istnienia Polski w Unii Europejskiej pokazało biznesmenom, iż szczodrze wspomaga ona wszelkie przedsięwzięcia idące do modernizowania przedsiębiorstw i powiększenia ich konkurencyjności. O środki na dotacja - www.sasadvisors.pl/contact/ - dla małych firm z tego źródła mają możliwość zabiegać drobne i przeciętne przedsiębiorstwa chcące wdrożyć struktury IT pomagające kierowanie firmą także fuzję przedsiębiorstw. Pieniądze na dotacje mają fundować inwestycje technologiczne pozwalające na zawiązanie i ułatwienie kooperacji pomiędzy partnerami biznesowymi, oraz pogłębianie konkurencyjności małych i przeciętnych przedsiębiorstw na rynkach polskim i obcych (np. przez zakup oprogramowania).
Biznesmen zaciekawiony pozyskaniem dotacji unijnej powinien zwrócić się w tej sprawie do Regionalnych Instytucji Finansujących (ich lista odnajduje się na stronie internetowej które udostępniają bezpłatnych konsultacji w procesie tworzenia wniosku. Odbierają również wypełnione wnioski. O miejscu złożenia wniosku o dotacje unijne rozsądza pozycja programu. Wypełniając dokumentację należy to wykonywać niezwykle pieczołowicie, bo wszystkie pomyłki dyskwalifikują wnioskodawcę. Zainteresowani mogą też korzystać z profesjonalnego wsparcia udostępnianego przez firmy, którym zależy, by ich ewentualni interesanci mieli finanse (mangata.com.pl/) na inwestycje.