Pinsy - ciekawa pamiątka i świetny pomysł na promocję!

Posted on 22/06/2018 4:48am

Metalowe przypinki do ubrań to rewelacyjny pomysł dla właścicieli firm, którzy chcą podarować swoim podwładnym ciekawy drobiazg. przypięty do klapy marynarki lub kieszeni koszuli|Maleńka plakietka przypięta do klapy marynarki lub kieszeni koszuli będzie nie tylko miłym akcentem, który sprawi dobre wrażenie na klientach i partnerach danej spółki, ale także wpłynie na sposób jej odbierania przez samych pracowników.

Logo firmy w postaci subtelnej przypinki może się również okazać wdzięcznym podarunkiem dla samych klientów. Popularne gadżety firmowe, takie jak długopisy, smycze, kubki czy czapki często potem trafiają nieużywane do szuflad i zbierają kurz. Bywa również tak, że ludzie od razu pozbywają się niechcianych przedmiotów reklamowych, które wzięli tylko z grzeczności. [
firma
Author: Enterprise Minnesota
Source: http://www.flickr.com
Mała, profesjonalnie wykonana przypinka, która na dodatek będzie zachwycała interesującym wzornictwem na pewno nie podzieli losu t-shirtu z niezbyt dobrej bawełny, niedrogiego długopisu czy kolejnej smyczy. Klient zadowolony z usług przedsiębiorstwa i mile zaskoczony formą upominku być może wepnie plakietkę do swego plecaka, robiąc w ten sposób najlepszą reklamę oferowanych usług lub - odwiedź stronę - produktów. Pinsy są także rewelacyjnym pomysłem dla organizacji zarządczych miast, miasteczek, regionów geograficznych lub - nasza strona - atrakcji turystycznych. W budżetach samorządów zawsze znajduje się pewna pula środków przeznaczona na popularyzację danego miejsca. Tymczasem jedną z efektywniejszych metod promocji jakiejkolwiek rzeczy jest oczywiście ofiarowanie niewielkiego, ale zapadającego w pamięć prezentu. Przypinka doskonale spełnia te warunki.Każda osoba odwiedzająca dane miejsce z przyjemnością przywiezie do domu pamiątkę w postaci przypinki z herbem miasta lub z widokiem największej miejscowej atrakcji. Podróżnicy często kolekcjonują przypinki z miejsc, które zwiedzili i umieszczają je na plecakach czy torbach, by móc pochwalić się przebytą trasą. Instytucjom, które chciałyby zamówić pinsy (ciekawa oferta) producent może zaoferować wiele różnych rodzajów: metalowe, pokryte żywicą lub akrylem, tłoczone.

Tags: akryl, PRacownik, firma, metalowe, firmowe logo