Potrzebujesz skutecznej postaci reklamy? Pomyśl o zlokalizowanym w odpowiednim miejscu nośniku

Posted on 21/06/2018 9:03pm

Nie bez powodu mawia się, że reklama to dźwignia handlu. Dobrze dobrana do towaru reklama potrafi wzbudzić zainteresowanie konsumenta, przyciągnąć go i skusić do dokonania zakupu lub korzystania z usług przedsiębiorstwa. Nie bez przyczyny właściciele firm szukają efektywnych i oryginalnych możliwości reklamowania swoich wyrobów. Jedną z cenionych form reklamy okazuje się reklama outdoor, czyli umieszczana na ulicach i obiektach.

Na czym polega reklama outdoor?Reklama (http://www.simplesystem.com.pl) trafia do odbiorców za pomocą różnych nośników: mediów elektronicznych,
billboard
Author: mr_t_77
Source: http://www.flickr.com
gazet, ulotek, można spotkać ją także w czasie przechadzki po mieście bądź przejażdżki samochodem. Coraz bardziej znana okazuje się bowiem reklama (sprawdź przykłady) outdoor, umieszczana, jak jej nazwa mówi, w wolnej przestrzeni. Tego typu reklamę napotyka się na billboardach, budynkach, samochodach, jak też w postaci licznych ciekawych figur i form. Zaprojektowanie ciekawej reklamy zewnętrznej i umieszczenie jej w strategicznym, często uczęszczanym miejscu, może okazać się metodą na sukces.

Zakupić czy dzierżawić?Billboardy nieodmiennie wkomponowały się w nasz krajobraz, możemy je napotkać nie tylko w mieście, ale także i na wsiach, przy autostradach i innych uczęszczanych drogach. Umieszcza się je głównie w miejscach, gdzie są świetnie widoczne dla prowadzących i mogą na chwilę przykuć ich spojrzenia, zatem przy skrzyżowaniach, światłach, rondach, jak również przy parkingach i często odwiedzanych budynkach . W sytuacji, gdy chce się umieścić swoją reklamę na billboardzie, można wykupić taki nośnik i starać się o zezwolenie na ustawienie go w atrakcyjnym miejscu, lub też wynająć powierzchnię na już stojącym billboardzie. Jeżeli chodzi o billboard Bydgoszcz, Warszawa czy Katowice zapewniają liczne dogodne możliwości uzyskania powierzchni reklamowej.To musi być dobry punkt
Przy wynajmowaniu billboardu uwagę należy zwrócić na położenie i widoczność samego nośnika, tak aby
poznań
Author: eisenbahner
Source: www.flickr.com
reklama była czytelna dla swych odbiorców. Jeśli chodzi o billboard Poznań będzie miastem, w którym dostępne są bardzo ciekawe punkty reklamowe. By sprawdzić, jak nasza reklama będzie widoczna dla kierujących lub pieszych, dobrze jest przejechać się autem albo przejść po mieście i zerknąć na nośnik z punktu widzenia zwyczajnego konsumenta. Oprócz lokalizacji istotny jest także dobry pomysł na reklamę, która przykuje uwagę konsumentów na długo i pobudzi ich zainteresowanie.

Tags: miasto, reklama, klient, lokalizacja, outdoor