Pośpiech i presja doskonałych świąt powodują, iż Polacy dają się nabierać na chwyty marketingowe oraz wydają więcej pieniędzy niż na co dzień. Jednakże upominki wybierane w ostatniej chwili często są najmniej trafione. Z tej przyczyny Polacy częstokroć chcą otrzymać gotówkę. Polacy są w święta w wyższym stopniu hojni i spontaniczni w nabywaniu, choć i na co dzień ponad połowa z nich w ogóle nie planuje własnych wydatków. Spontaniczne podejście do przedświątecznych nabytków, a więc zostawienie ich na ostatnią chwilę, może spowodować, iż zapłacimy za przepływowy ogrzewacz wody sporzej niż normalnie.

Continue reading

O samochód wciąż warto dobrze dbać
Jeśli chcemy, by nasz samochód przez sporo lat wspaniale wyglądał i funkcjonował, to z pewnością musimy o niego odpowiednio zadbać. Nie idzie jedynie o to, aby go umyć i odkurzać w środku, ale też o to, aby były robione regularne kontrole. Takie, podczas których będzie sprawdzana każda część, żeby mieć pewność, że nie przestanie nam działać w najmniej właściwym czasie. Dlatego potrzeba zaznaczyć, do kogo oddać nasz samochód, aby mieć świadomość, że wszystko zostanie właściwie przejrzane.

Continue reading

Reklama to dziedzina, o której z pewnością można rzec, że wszystko już było. Stosuje się w niej różnorakie triki oraz materiały reklamowe. Istotne bywa to, by na tle innych reklam i reklamujących się przedsiębiorców choć trochę się wyróżniać, więc nie można pozwolić sobie na byle jakie materiały reklamowe.

Continue reading