Funkcjonujące współcześnie przedsiębiorstwa systematycznie prowadzą kursy dopełniające wiedzę pracowników na specjalistyczne tematy. Większa część z nich jest realizowana obligatoryjnie dla każdego, nowego pracownika, bo wymagają tego kodeksy

Continue reading

Marketing bezpośredni jest coraz powszechniej wykorzystywany przez różnego rodzaju agencje reklamowe i firmy. Pomimo że jest on niekiedy znacznie trudniejszy i wymagający, to jednak charakteryzuje się dużym poziomem skuteczności. Ta forma marketingu polega na skierowanych wprost komunikatach do grupy wyselekcjonowanych odbiorców. Często stosuje się do tego celu indywidualny kontakt, tak żeby dostać od klienta odpowiedź i ewentualnie spróbować go przekonać do odpowiedniej decyzji.

Continue reading

Każdy właściciel firmy powinien wiedzieć, jak ważnym aspektem jest BHP. To kwestia, która posiada ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa warunków wypełniania zadań zawodowych oraz dla ludzi pracujących w przedsiębiorstwie. Przedsiębiorcy, którzy chcą dopełnić wszelkich formalności wiążących się z BHP mogą zatrudnić specjalistę lub skorzystać z pomocy zewnętrznej jednostki.

Continue reading

Ażeby stać się nabywcą gazu, powinniśmy, spełnić całą listę wymagań ściśle wyznaczonych przez jego dostawcę i przepisy prawa energetycznego oraz budowlanego.
Zrealizowanie gazowego przyłącza może trwać do sześciu miesięcy, dlatego warto zacząć działanie odpowiednio wcześniej.

Continue reading