Reklama zewnętrza - jaką formę wybrać?

Posted on 11/07/2018 4:52pm

Outdoor bazuje na wizualnym przekazie treści. Z założenia ma zaoferować wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową, aby jednak była efektywna potrzebne są celnie zaprojektowane symbole i precyzyjne komunikaty, ale też ogromne znaczenie ma odpowiedni dobór typu reklamy zewnętrznej.


Prezentujemy dwa typy reklamy, która ułatwia promocję marki - telebimy oraz reklama na pojazdach.
reklama na telebimie
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Telebimy kujawsko-pomorskie województwo, jakie oferuje zapewniają dobrą widoczność, sprawdź Zaletą telebimów jest fakt, że reklama (zapoznaj się z ofertą totemy reklamowe producent www.totaltotem.com/) ta będzie działać 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu i nie ma opcji jej wyłączenia. Wszystko to potencjalnie gwarantuje wysoki zwrot dla inwestora. Jeżeli chodzi o telebimy kujawsko pomorskie województwo to nie jedyna opcja, która warta jest uwagi właścicieli firm chcących wyróżnić swoją markę na tle konkurencji. Równie dobrze jest rozważyć województwa z większymi drogami - autostrady w stronę dużych aglomeracji. Jeśli natomiast ciekawi nas forma taka jak reklama autobusy Elbląg podaje się jako miasto, które zapewnia atrakcyjną propozycję - przystępne ceny reklamy i duży wybór linii komunikacji miejskiej, zobacz reklama (simplesystem.com.pl) na autobusach w Elblągu.
reklama na autobusie
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com

Obie wymienione formy reklamy outdoorowej charakteryzuje masowość oraz szeroki zasięg, trudny do przeoczenia kontakt z przekazem. Dodatkowo, zarówno telebimy w całym województwie kujawsko-pomorskim, jak i forma reklamy nadmienione przez nas telebimy Elbląg, jakie oferuje charakteryzują się niskimi kosztami docierania do odbiorców w porównaniu do pozostałych możliwości, które dają współczesne media.

Zgodnie z niezależnymi badaniami każda złotówka zainwestowana w reklamę zewnętrzną zwraca się prawie trzykrotnie. Z takich właśnie względów z pewnością należy rozważyć opisane sposoby promowania firmy, produktu bądź usługi. Aczkolwiek, aby reklama była opłacalna musimy przeprowadzić dokładne badania pod kątem dotarcia do odpowiedniej grupy docelowej.

Tags: model, prezent, inwestor, produkt