O tym, iż promocja jest motywacją sprzedaży pamięta wręcz każde dziecko. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z wielką bezpośrednio konkurencją w dowolnej dziedzinie. Spółki, które chcą zdobyć kolejnego petenta na proponowane przez swoją firmę produkty lub usługi szukają coraz to innych rodzajów promocji, lecz na rynku cały czas aktualne są także formy bardziej stereotypowe.
Bezdyskusyjnie należy do nich plakatowanie Łódź, zatem forma, która znana jest od drugiej połowy XIX oraz pierwszej połowy XXw.

Continue reading

Folie samoprzylepne oraz reklamowe można wybornie zastosować w marketingu i reklamie. Druk na foliach samoprzylepnych jest aktualnie bardzo atrakcyjną usługą oferowaną przez multum fachowych firm. Druk na foli samoprzylepnej wykonywany jest na rozlicznych typach folii, jakie charakteryzują się odmiennymi właściwościami.

Continue reading

Reklama jest głównym narzędziem dla przedsiębiorców, którzy potrzebują znaleźć nabywców dla swoich usług. Ich sukces uzależniony jest w dużej mierze od tego, do ilu odbiorców trafi reklama i na ile okaże się przekonująca, by namówić potencjalnych klientów do zakupu proponowanych rzeczy.

Continue reading

Zewnętrzna reklama cały czas cieszy się ogromną popularnością wśród reklamodawców, głównie z tego powodu że jest stosunkowo tania a równocześnie niezwykle skuteczna. Niewątpliwie największą jej formą są billboardy, jakie każdy chyba gdzieś już kiedyś widział. W praktyce niedostrzeżenie ich jest raczej trudne, bowiem billboardy znacznie górują nad pozostałymi reklamami, a czasami i budynkami.

Continue reading

Wielki zasięg oraz masowość to z pewnością najbardziej znaczące atuty reklamy zewnętrznej. Outdoor może być kierowany równolegle do odpowiednich grup odbiorców, najlepiej natomiast taka forma reklamy sprawdza się w ośrodkach miejskich. Najbardziej znaczną grupą odbiorców tego rodzaju kampanii są ludzie mobilni oraz aktywni, którzy znaczną część swojego czasu spędzają na przedostawaniu się z jednego do drugiego miejsca. Outdoor więc staje się dzięki temu bardzo skuteczny, gdyż kontakt z reklamą outdoorową mają bez przerwy.

Continue reading