Zakup nowego pojazdu pozostaje ogromnym wydatkiem, szczególnie dla tych, którzy są zmuszeni nabyć kolejne modele ciężarówek, a przecież każda zmiana w ofercie transportowej wiąże się z koniecznością posiadania dodatkowego sprzętu. Na szczęście istnieje szereg rozwiązań, dzięki którym właściciele rzeczonych firm nie znajdują się na krawędzi bankructwa, ale błyskawicznie pozyskują nowych usługobiorców. Jednym z pomysłów na wyjście z tej trudnej staje się wzięcie kredytu w obcej walucie. Jednakże w napomkniętym rozwiązaniu nie wszyscy dostrzegają korzyści. I najprawdopodobniej dla takich przedsiębiorców wynaleziony został leasing.

Continue reading

Duża liczba pracowników z inspirującym doświadczeniem pracuje na to, aby Polsce logistyka wciąż się rozwijała. Stawiając na sprawdzone oraz rekomendowane przez wielu usatysfakcjonowanych klientów przedsiębiorstwa, stawiamy na rewelacyjną jakość przedstawianych nam usług. Opcje z roku na rok są coraz lepsze, lecz stwierdzić należy, że rok 2013 był wyjątkowo owocny. System logistyczny u nas jest bezsprzecznie niezawodny, natomiast klientów szczególnie cieszy w całkowicie indywidualne podejście do realizowania wszystkich usług.

Continue reading

Kserokopiarka to teraz wyjątkowo popularne i powszechne wyposażenie biurowe, które odnajduje zastosowanie w różnych instytucjach, urzędach i zakładach. Zezwala szybko, estetycznie i bezproblemowo powielać różne dokumenty oraz inne drukowane treści. Jeżeli kserokopiarka zaczęła sprawiać jakieś kłopoty, trzeba pokazać ją w serwisie.

Continue reading

Metody wejścia na zagraniczne rynki są to strategie dotyczące doboru wskazanej formy działalności zagranicznej a także sposobu ekSPAnsji na rynki zagraniczne a także kolejności ich opanowywania.
Czynnikiem przesądzającym o wyborze strategii wejścia na zagraniczny rynek jest pozycja przedsiębiorstwa na rynku (atuty konkurencyjne) zestawione z atrakcyjnością rynku.

Continue reading

W okresie, kiedy monopol na dostarczanie paczek miała jedynie Poczta, z jakością usług bywało bardzo różnie. Niejednokrotnie paczki przychodziły z dużym opóźnieniem, a pewna ich ilość wcale nie dochodziła, bo tajemniczo ginęła po drodze.

Continue reading

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej, niezależnie od tego czy jest to kilkuosobowa firma czy duże przedsiębiorstwo, to trudne zadanie. Każdy przedsiębiorca musi pamiętać, że priorytetowe znaczenie ma kapitał ludzki. To właśnie pracownicy firmy w dużej mierze decydują o tym, czy osiągnięte zostaną zaplanowane cele. Bardzo ważni są też kierownicy, który sprawdzają pracę poszczególnych osób i rozdzielają obowiązki.

Continue reading

W dzisiejszych czasach rynek usług kuriera jest bardzo rozwinięty w naszym kraju. Często zamawiamy różnego rodzaju zakupy w internecie, więc potrzebujemy także kogoś, kto dostarczy te sprawunki prosto do drzwi naszego domu. W takich sytuacjach zdecydowanie najlepiej sprawdzą się firmy kurierskie – najczęściej wolimy je od Poczty Polskiej, bowiem działają o wiele szybciej i nie musimy tak długo czekać na dostarczenie przesyłki. Jaka więc firma kurierska będzie najlepsza? Oczywiście to wszystko uzależnione jest między innymi od naszych oczekiwań.

Continue reading