Planowanie wesela jest współcześnie zdecydowanie łatwiejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy większość par młodych skazanych było na sale weselne w remizach i mały wybór zespołów muzycznych lub fotografów, nie mówiąc o możliwości kamerowania ceremonii i przyjęcia. W dzisiejszych czasach wesela i śluby planowane są z ogromną pompą, a ilość usługodawców weselnych cały czas rośnie. Ta branża rozwija się rzeczywiście bardzo sprawnie. Jak w takim razie wynajmować konkretne firmy, aby mieć pewność, że ich praca podczas ślubu oraz wesela będzie prezentowała rzeczywiście świetny poziom?

Continue reading

Planowanie wesela zaczyna się zaraz po zarezerwowaniu terminu ślubu, a niekiedy – terminu na sali weselnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Wesele to duża inwestycja, zarówno pieniężna, jak i czasowa. Wraz ze ślubem jest to jedno z największych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom należycie dużo uwagi, by wesele, tak samo jak także ślub, odbyło się bez kłopotów i zgodnie z naszymi przewidywaniami.
Continue reading

Na rynku tworzy się coraz to więcej placówek zajmujących się przygotowywaniem wesel. Jednym z ich obowiązków jest zdobienie sali ślubnej, dobór odpowiednich materiałów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może też całością zająć się sama. Nie jest jednak prosto postawić na jedno wyjście z tak mnóstwa projektów obecnych czy to w katalogach, czy Internecie.

Continue reading

Ślub to dla wszystkich młodych par ogromne wydarzenie, i z reguły będzie go poprzedzał okres wielomiesięcznych przygotowań. Tak naprawdę przygotowania należy rozpocząć od zarezerwowania odpowiedniej sali weselnej, w jakiej będzie się chciało zorganizować całą uroczystość. Na salę trzeba czasem chwilę poczekać, te najbardziej popularne mają rezerwacje zrobione nawet na kilkanaście miesięcy wprzód.

Continue reading

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w życiu będzie moment, gdzie staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji wstąpienie w związek małżeński nierozerwalnie związane będzie z dużym przyjęciem weselnym, na które prosi się bliskie sobie osoby. Nie brakuje więc gości w tym dniu. O czym pamiętać, chcąc zorganizować wesele na bardzo dużym poziomie? Co się liczy?

Continue reading

Każdy ślub to z pewnością bardzo ważna chwila – nie tylko dla państwa młodych, lecz również ich bliskich. Dlatego zdecydowanie warto zatroszczyć się, żeby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik – jest to przeważnie trudne wyzwanie logistyczne. Na szczęście sporo miejsc świadczących usługi powiązane ze ślubem jest w stanie załatwić wiele kwestii tak, żeby owo zadanie zostało znacznie ułatwione. Z znakomitych zabaw weselnych bez wątpienia słynie Wrocław – nie tylko stanowi jedno z najpiękniejszych miast Polski, lecz również posiada sporo znakomitych miejsc na wyprawienie ślubu.

Continue reading

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu narzeczonych, ale nim do niego dojdzie, potrzebnych jest sporo przygotowań, dzięki którym będzie to wyjątkowo pamiętna ceremonia. Kluczowym elementem są dekoracje sal weselnych i dobór należytych kolorów, jakie nadadzą tonu organizowanej imprezie. Kolorystyka powinna być priorytetową decyzją, którą podejmiemy, ponieważ warto jest zrobić wszystko w jednej tonacji, by dekoracje tworzyły spójną całość i dawały jednocześnie rewelacyjny rezultat. Jak w związku z tym zdecydować się na właściwe kolory?

Continue reading