Ślub jest najważniejszym zdarzeniem dla przyszłych małżonków. Niejednokrotnie jednak wesele, liczba zadań, sporządzenie listy gości przerasta narzeczonych. Najlepszym rozwiązaniem jest wyjechanie do innego kraju z najbliższymi i zawarcie małżeństwa z dala od domu. To wbrew pozorom nie jest niewykonalne! Jak przeprowadzić ślub kościelny za granicą?

Continue reading

Piękne krajobrazy, ptaków śpiew a dookoła cisza i spokój. Cóż innego może zobrazować sobie przyszła para młoda stawiając na ślub w plenerze? Wyłącznie piękną, słoneczną pogodę. Czym się różni taki ślub od tego na sali? Wprawdzie niczym, gdyż nowożeńcy planując ów ślub w plenerze Wrocław także na samym początku szuka właściwego dla siebie miejsca, organizują tak zwany catering oraz kapelę bądź orkiestrę, jednak w ostatnich czasach sporą uznanie zyskują DJ na weselach.

Continue reading

Nie od dziś wiele osób z utęsknieniem oczekuje na dzień, kiedy to para ludzi powie sakramentalne tak i odtąd będzie jedną familią. Chodzi oczywiście o dzień ślubu, który jest jednym z marzeń realnie wszystkich ludzi na całej ziemi. Jest to niezmiernie istotna rzecz, która decyduje o losie wielu ludzi na całym globie przez całe ich egzystowanie.

Continue reading

Jakie byłoby trwanie pozbawione zabawa? Nudne, płytkie i bezsensowne. Nawet, jak jesteśmy pracoholikami i preferujemy długo wykonywać pracę, to przecież nie odmówimy sobie chwili relaksu w trakcie zabawy. Już od dziecka przecież jesteśmy do tego stworzeni, co więcej, poprzez rozrywkę najwięcej przyswajamy nauki. Kiedy dorośniemy to już ta rozrywka jest inna, zwykle zakrapiana trunkiem, wobec czego nie ma za dużo walorów wychowawczych, natomiast jest nieodzowna w typowym funkcjonowaniu.

Continue reading

Przyjęcie weselne jest bardzo ważnym momentem w życiu każdej pary. Jest to bowiem uroczystość, gdzie celebruje się zawarcie małżeństwa. Zarówno do ceremonii, jak i przyjęcia weselnego dużo par przygotowuje się z bardzo dużym wyprzedzeniem. Trzeba bowiem sfinalizować wiele różnych spraw formalnych, jak również obmyślić sporo kwestii.

Continue reading

Planowanie wesela zaczyna się zaraz po zarezerwowaniu terminu ślubu, a niekiedy – terminu na sali weselnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Wesele to duża inwestycja, zarówno pieniężna, jak i czasowa. Wraz ze ślubem jest to jedno z największych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom należycie dużo uwagi, by wesele, tak samo jak także ślub, odbyło się bez kłopotów i zgodnie z naszymi przewidywaniami.
Continue reading