Tani i efektywny sposób na Twoją reklamę

Posted on 11/07/2018 4:44pm

Drukowanie banerów reklamowych jak też siatek promocyjnych są współcześnie najpopularniejszą odmianą zewnętrznej reklamy i zarazem najczęstszą postacią wykorzystywania drukowania wielkoformatowego. Względnie niewielki koszt ich wyprodukowania powoduje, iż banery reklamowe są tanią a także skuteczną odmianą reklamy.
reklama zewnętrzna
Author: Andy Atzert
Source: http://www.flickr.com
W wypadku tychże banerów wydruk wielkoformatowy umieszczony zostaje na materiale z winylu, przy czym baner reklamowy ma nawierzchnię stałą, tymczasem siatka reklamowa jest dziurkowana, co powoduje iż jest lekka (dzięki czemu może być ona używana w wypadku wydruków o wielkim formacie).Baner reklamowy jest jednym z bardzo modnych nośników reklamy używany w reklamie zewnętrznej. Takie banery drukowane bywają zazwyczaj na podłożu od 300g do 700g, zależnie od potrzeb i zastosowania banerów. Banery (sprawdź przykłady) - oprócz dużej palety gramatury - mogą się odróżniać także grubością przeplotu. Banery takie są wydrukowane na podłożu winylowym. Podłoże plandekowe można spawać z mniejszych części banerów, konstruując baner XXL, natomiast duży format drukowania umożliwia przygotowanie dużej reklamy bez potrzeby spawania podłoża, co zdecydowanie poprawia estetykę stworzonej reklamy. Banery (polecamy: polipropylen spieniony) są trwałe na czynniki atmosferyczne, oraz można je stosować w dowolnie wyselekcjonowanym miejscu (ogrodzenia, mury, metalowe konstrukcje jak też wiele wiele innych).

baner
Author: Riccardo Cervelli
Source: http://www.flickr.com
Banery reklamowe zazwyczaj wieszane są w okolicach węzłów komunikacyjnych oraz dużego natężenia ruchu samochodowego oraz ruchu pieszych. O ile baner zostanie fachowo zrealizowany, nie ma konieczności dodatkowego laminowania go dla ochrony przed wilgotnością czy promieniowaniem UV. Firmy drukujące takie banery udzielają gwarancji aż do trzech lat! Takie jednostki nierzadko nie tylko przygotowują banery reklamowe, lecz na wybranym miejscu dopełniają zainstalowania i wykończenia banerów (zgrzewanie, rękawy, oczkowanie). Jeśli nie mamy własnego projektu na baner reklamowy, warto skorzystać z pomysłów firmy wykonującej banery. Jak taką znaleźć? Nic trudnego. Wystarczy napisać w wyszukiwarkę wyrażenie: banery reklamowe Warszawa - reklama banerowa w warszawie z - (jeśli interesuje nas marketing w Warszawie), a na pewno otrzymamy bez liku wyników i propozycji.

Tags: reklamy