Wybierając obrączki dwukolorowe stawiamy nie tylko na ciekawszy, ale również praktyczniejszy wariant obrączek

Posted on 11/07/2018 3:59pm

Przygotowanie się do ślubu to nie lada wyzwanie, szczególnie wówczas, gdy chcemy, by wszystko było jak w bajce. W przypadku takich okoliczności, które są bardzo ważne i które odbywają się zazwyczaj raz w życiu, warto zwrócić uwagę na każdy szczegół, który może nadać dodatkowego klimatu i bardziej uświetnić ten dzień. O jakie szczegóły chodzi? Na pewno będzie to dobór odpowiednich obrączek dla młodej pary.


biżuteria z elegancją
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obrączka jest nie tylko symbolem i oznaką wejścia w nowy etap życia, ale także realną pamiątką przypominającą nam o tej sytuacji i informującą o tej ważnej dacie. Należy zwrócić na nią szczególną uwagę tym bardziej, jeśli mamy zamiar nosić obrączkę na co dzień. Istotny jest w tym wypadku nie tylko materiał, z jakiego jest wyprodukowana, ale również rodzaj wykonania oraz ogólny wygląd.

Obecnie wybór obrączek nie powinien nam przysparzać problemu, gdyż asortyment na rynku pod tym względem jest ogromy. Do wyboru są nie tylko obrączki ze srebra czy złota, ale także coraz popularniejsze modele różnokolorowe w tym obrączki dwukolorowe (szczegóły pod tym łączem czy z trzema kolorami. Tego rodzaju obrączki są naprawdę atrakcyjną ozdobą, zarówno w przypadku dłoni kobiecej, jak i męskiej. Mogą mieć przeróżne formy: zaczynając od tych standardowych, klasycznych form i wzorów, po te bardziej finezyjne, geometryczne, z dodatkiem kamienia, czy o niebanalnym kształcie. Wszystko zależy od naszych upodobań i preferencji w tym zakresie.


Obrączka z białego złota
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Zakupując obrączki dwukolorowe stawiamy nie tylko na ciekawszy, ale i praktyczniejszy ich wariant. Tego typu obrączka będzie pasować do każdego stroju, nie będzie się niszczyła i będzie się wyróżniać na tle innych, standardowych obrączek.

Kupując tego typu obrączki warto pomyśleć również ich zindywidualizowaniu. Osiągniemy to zamawiając grawer na wewnętrznej stronie obrączki - srebrnej biżuterii sklep online Angel Srebro. Wiele firm udostępniających obrączki oferuje tego typu usługę bezpłatnie. Jedyne ograniczenie stanowi długość napisu – zwykle obowiązuje nas limit związany z liczbą znaków. Jednak w przypadku treści wybór należy już do nas. Zdecydujmy się więc na takie słowa, które mają dla nas szczególne znaczenie i które będą nam na co dzień przypominały o tym ważnym w życiu niejednego człowieka wydarzeniu.

Tags: obrączki, złoto, ślub, srebro