Wybór kolorów jako niezwykle ważny element dekoracji weselnych.

Posted on 11/07/2018 9:38pm

Każda przyszła para młoda marzy, żeby uroczystości weselne były znakomite. Dobór odcieni stanowi niezwykle istotny składnik ozdobny i należałoby o nim pomyśleć już na etapie planowania przyjęcia weselnego.
Dzięki temu suknie druhen, zaproszenia i inne dodatki będą ze sobą doskonale harmonizowały.ozdoby na wesele
Author: Shelley N.
Source: http://www.flickr.com
Jednym z tendencji widocznych zarówno w kolekcjach topowych projektantów sukien ślubnych, jak i w projektach dekoratorów sal weselnych, jest powrót do naturalności. Ozdoby stworzone z ekologicznych materiałów, podziękowania dla biesiadników w postaci uroczych prezencików, bukiecik ślubny, to unikalne rozwiązania.

Dobór kwiatów jest uzależniony od głównych odcieni, ale także w wypadku kwiatów sezonowych od pory roku. Poza bukietem umieszczamy je również w kościele, również na sali. Zawsze można wyjść poza standard i pokazać je w niebanalnej formie. Interesującym podejściem może być wykorzystanie barwionej wody do wazonów.

W przygotowaniu i doborze ozdób ślubnych istotne jest zachowanie proporcji w stosunku do wnętrza. Dekoracje nie mogą być nazbyt wielkie, nie mogą przytłaczać, lecz nie mogą być również nazbyt malutkie, gdyż nie odniosą zamierzonego rezultatu.


Każde fragmenty dekoracji muszą być podporządkowane weselnej stylizacji. Bez względu na to, czy organizujemy wesele w stylu romantycznym, rustykalnym, czy historycznym, powinny odpowiadać wyłonionej myśli przewodniej, tworzyć spoistą całość. Dekoracje weselne florysta.netWrocław mogą być przygotowane w oparciu o zestawy z kwiatów, bądź całkowicie bez kwiatów, w oparciu o ozdoby szklane, z papieru, czy nawet drewniane i plastykowe. Bezcenne w kreowaniu weselnych dekoracji jest też oświetlenie, jakie samo w sobie stanowi ładną ozdobę. Mogą to być świeczki i lampiony ustawione na stolach, posadzkach, parapetach tworząc fantastyczny nastrój.


Odcienie wybierane na ten wielki dzień są odzwierciedleniem osobowości i stylu Państwa Młodych.
Niezwykle ważne jest to, ażeby wszelakie ślubne dekoracje były ze sobą spójne kolorystycznie, przy czym należy postawić na dwa, góra trzy kolory. Dobrze, jeżeli wyłonione barwy będą w uzupełniających się i korespondujących ze sobą kolorach.

Tags: projekt, wesele, papier, element